Na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Brzozówce wzięliśmy udział
w Gminnym Konkursie Historycznym Niepodległa Polska – Lapbook. Konkurs zorganizowany został w celu uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Podzielony był na dwie kategorie: klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz VII – VIII szkoły podstawowej oraz oddziały gimnazjalne. Z wielka przyjemnością informujemy, że jury doceniło prace naszych uczniów. Emilia Kozioł zajęła 2. miejsce
w pierwszej kategorii, a Karolina Prendota była 1. w kategorii uczniów klas starszych. Uroczyste rozdanie nagród nastąpiło podczas Wieczornicy w dniu 16 listopada 2018 r. w Brzozówce. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej prezentujemy wszystkie prace, które przygotowali nasi uczniowie na Gminny Konkurs Historyczny Niepodległa Polska – Lapbook. Przygotowanie książeczek tematycznych były bardzo pracochłonne i każdy z uczniów został nagrodzony oceną cząstkową oraz pochwałą. Niestety z etapu szkolnego mogliśmy wyłonić tylko cztery prace. Ale każdemu z uczniów dziękujemy.

IMG_3132

Zdjęcie 1 z 17