22 grudnia odbyła się w naszej szkole wigilia i przedstawienie jasełkowe. Konferansjerka przedstawiła historię jasełek, następnie uczniowie przedstawili krótką historię Narodzenia Pana Jezusa. Były też kolędy śpiewane przez chór szkolny oraz grane na fletach i skrzypcach. Całości dopełniała  dekoracja tworząca tło do bożonarodzeniowej szopki.

Wesołą nowinę o narodzeniu Jezusa zwiastowały anioły. Maryja tuliła dzieciątko. Towarzyszył jej Józef. Pasterze oddawali pokłony, a królowie składali dary. Aktorzy prezentowali się w kolorowych, błyszczących strojach. Widownię stanowiła całą społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Za popisy aktorskie i muzyczne wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni oklaskami. W oprawie uroczystości znalazły się świąteczne życzenia od dyrektora szkoły i zaproszonych gości. Był też czas na zadumę przy wspólnej modlitwie, której przewodził ksiądz proboszcz Stanisław Łątka. Po części artystycznej wszyscy podzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i zasiedli do wspólnego stołu. Była to jedna z najpiękniejszych uroczystości w naszej szkole.