Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

Dla mam, oprócz występu dzieci przygotowały piękne laurki oraz wykonały wystawę prac plastycznych przedstawiającą portrety mam. Drogiemamusie czekała również miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.
Dzieci w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali zrobiły na mamach wielkie wrażenie. Występ małych artystów, deklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam wzruszenie. Zrobione własnoręcznie laurki z życzeniamibyły wyrazem miłości i podziękowania za to, że są najlepsze na całym świecie.
Wiele wzruszeń i uśmiechów wzbudziły portrety mam wykonane przez ich pociechy. Mamy z dumą, jak i z niedowierzaniem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac.
Te krótkie chwile spędzone w szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno mam dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.