Grudzień

20

Jasełka

Oczekiwanie na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych okresów w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka. Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie z klas I do VIII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny […]

Grudzień

20

GÓRA GROSZA

Już po raz 19 we wszystkich szkołach całej Polski odbyła się wielka akcja „GÓRA GROSZA”. Akcję tą organizuje Towarzystwo Nasz Dom z Warszawy.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Komiksowe święta”, który został rozstrzygnięty 20 grudnia 2019 r. Wzięło w nim udział kilkanaścioro dzieci z klas od I do VIII, więc wybór najpiękniejszej pracy nie był łatwy. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych, a na każdego z uczestników czekała nagroda.

Grupa szkolnego kółka teatralnego składa życzenia: „Dziękujemy za kolędę, gospodarzu panie. Niech tu Jezus i Maryja w tej klasie zostanie! Niech tu Jezus i Maryja w tej szkole przebywa, Niech tu nigdy dobrych ocen nie ubywa!”      

17 grudnia w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelników biblioteki szkolnej.