Szanowni Państwo! w związku z planowanym Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty informujemy,     że od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, wszystkie zajęcia edukacyjne i opiekuńcze           w szkole będą zawieszone. Wynika to z wybranej formy protestu, a tym samym brakiem możliwości zapewnienia prawidłowej opieki oraz bezpiecznych warunków przebywania uczniów w szkole. Na bieżąco będziemy Państwa informować […]

Uczniowie klas I-VIII ochoczo przywitali Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy czekali na ten dzień z niecierpliwością i utęsknieniem, na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło.

21 lutego rozpoczęliśmy obchody  Międzynarodowego Tygodnia Języka Ojczystego. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się trzy konkursy z języka polskiego. W kolejne piątki lutego i marca uczniowie zmagali się z różnymi zagadnieniami z dziedziny literatury, gramatyki i ortografii.

W sobotę 16 marca w Szkole Podstawowej imJ ana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach został rozegrany Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego „Dla Arletki”. Jest to dziewczynka zmagająca się z wrodzonymi problemami zdrowotnymi, która mieszka wraz z rodzicami w obwodzie naszej Szkoły. Do turnieju zgłosiło się ponad  20 zawodników nie tylko z terenu gminy.    Każdy uczestnik turnieju […]

  Na początku marca klasy I-IV udały się do kina na film pt.: „Corgi, psiak Królowej”. Jest to piękna i pouczająca bajka, która pokazuje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknym wyglądzie, w tym wypadku po wypielęgnowanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną dłoń – łapę.