Uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła Wlk.  w Nowych Żukowicach Gabriela Chłopek zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Stok nie dla bałwanów”. Tematem konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).  Jego celem jest zwrócenie uwagi narciarzy oraz innych miłośników sportów zimowych na zasady bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich.  Praca Gabrysi okazała się najlepsza w kategorii wiekowej 11 – 16 lat.

czytaj więcej >>

Lipiec

24

Konkurs !!!
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

 

„Konkurs dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym”

 

        

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przygotowała Konkurs dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.

czytaj więcej >>

Klasa 2. Dzielni uczniowie czytają tekst o tym co dzieci jedzą na różne posiłki w ciągu dnia. Gratulujemy odwagi!

czytaj więcej >>

Pragniemy poinformować że uczniowie Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej w Nowych Żukowicach z projektem: „Młodzi Miłosierni – tylko dziś jest nasze” zajęli I miejsce w XIII edycji projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” 2019/2020. Serdecznie gratulujemy!!!

Pragniemy podziękować wszystkim Dobroczyńcom współpracującym ze Szkolnym Kołem Caritas którzy przyczynili się do tego sukcesu.    

                                                   Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas:                                                ks. Stanisław Łątka i Małgorzata Koperska

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń. Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach i każdego dnia spotykają Was nowe przygody w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny. Niech Wasze życie wypełnia ambicja, ciekawość świata, entuzjazm i wytrwałość w dążeniu do stawianych sobie celów.

 

Dyrektor Szkoły oraz Grono Pedagogiczne