W październiku w naszej szkole zorganizowano w ramach doradztwa zawodowego konkurs plastyczny „Kim zostanę, gdy dorosnę” skierowany do klas 1-4. Uczniowie bardzo chętnie wykonali rysunki, prezentując swój wymarzony zawód. Wszystkie prace zostały nagrodzone oraz wręczono pamiątkowe dyplomy. Uczniom serdecznie gratulujemy. 

Listopad

11

11 listopada
Narodowe Święto Niepodległości to święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918).

czytaj więcej >>

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. czytaj więcej >>

7 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków. Był to długo wyczekiwany przez dzieci dzień, ponieważ przygotowania do jego obchodów rozpoczęły się kilka tygodni wcześniej.

czytaj więcej >>

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję  „Szkoła pamięta”. Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęcało dzieci i młodzież szkolną do upamiętnienia ważnych postaci i wydarzeń.  W ramach tej akcji uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą udali się na Stary Cmentarz w Nowej Jastrząbce, posprzątali bezimienne, zapomniane i opuszczone groby i zapalili znicze. Również w ramach tej akcji przygotowano okolicznościowe gazetki w klasach. czytaj więcej >>